rekreační dům s bazénem

 
 

Ubytování

Obec Kosova Hora leží východně od Sedlčan na silnici č. 18. Je odtud stejně daleko do Středočeské pahorkatiny, ke Slapské přehradě i na Benešovsko. Poloha nabízí velké množství příležitostí k výletům za přírodními krásami i historickými památkami. V nedalekých turisticky vyhlášených oblastech nalezneme možnosti sportovního a společenského vyžití. Dobře dostupná je i Praha.
Rekreační dům Kosovka najdeme v okrajové části městečka. Je to patrový objekt, kde je přízemí i patro vybaveno k rekreačním účelům. Hlavní vchod je od příjezdové komunikace, odtud přes zádveří se vstupuje na schodiště. Z něj je po pravé straně oddělený vchod do přízemní části, schody vedou do 1. patra. V přízemí se nachází průchozí kuchyňka (linka, lednice), ze které se vchází do ložnice (lůžka, obytná stěna, křeslo), obytné místnosti (lůžka, obytná stěna, stolek, křesla, lampa), koupelny a na WC. Z obytné místnosti se vchází do jídelny, ze které lze vyjít na terasu a dále do zahrady. V prvním patře se nachází chodba, na jejíž pravé straně jsou dveře do ložnice (lůžka, rozkládací pohovka, skříňka, psací stůl a křesla) a obytná místnost (lůžka, rozkládací pohovka, konf.stolek s křesílky, skříně, BTV, toaletní stolek). Na konci chodby jsou dveře do kuchyňky (lednice, stolek, židličky). Kuchyňka je průchozí do jídelny (konferenční stolek, křesla, válenda) a dále na terasu, kde lze instalovat plastový nábytek a slunečník k posezení Z terasy je výhled do prostorné zatravněné zahrady s bazénem . Naprosté soukromí zahrady zajišťuje vysoký živý plot. Zahrada a její příslušenství (kout ke grilování,bazén) je k dispozici společně všem ubytovaným. Vycházky do okolí je možné spojit s houbařením v blízkých lesích. Při plánování výletu nelze zapomenout na hrad Konopiště, který však není jediným zajímavým cílem v okolí.
Zákaz kouření v celém objektu. Nutná vlastní domácí obuv. Objekt je vhodný také pro 2 spřátelené skupiny osob, přízemí i patro jsou samostatně uzamykatelné.

Stravování

Stravování v objektu
přízemí: kuch. linka, lednice 80 l., dřez, 2pl. el. vařič, rychlovarná konvice. Patro: kuch. linka, mikrovlnná trouba, dřez, 2pl. el. vařič, rychlovarná konvice, lednice 125l.
Stravování mimo objekt
v obci Kosova Hora najdete prodejnu potravin a nápojů, dvě restaurace a jeden hostinec. Ve 4 km vzdálených Sedlčanech nakoupíte ve 4 supermarketech a naleznete zde vetší množství obchůdků a restaurací.

Koupání

vlastní otevřený bazén (6 x 11 m, hl. 1,2 m), Sedlčany - přehrada (4 km), Zvírotice - přehrada Slapy (12 km), Příbram - aquapark (34 km).

Aktivity

procházky, koupání, houbaření, cyklistika, jízdy na koních. Tenis, bowling a sauna v Sedlčanech.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one